Skip to content Skip to navigation

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Gerb., Paciente,

Viešoji įstaiga Kartenos PSPC  korupcijai skelbia NE!

Bet kokio kyšio davimas ar ėmimas (korupcijos atvejis) yra kriminalinis nusikaltimas, o jo dalyviams gresia baudžiamoji atsakomybė. Kviečiu pacientus ir jų artimuosius atsisakyti šios ydingos tradicijos, nes tai būtų įstatymo pažeidimas, be to, tai sudarytų sąlygas korupciniams veiksmams plisti visoje įstaigoje.  Kiekvienas pacientas, pasirinkęs paslaugų gavimą Viešojoje įstaigoje Kartenos PSPC, sulauks ne tik kokybiško ir profesionalaus aptarnavimo, bet ir malonaus bendravimo, šilto dėmesio, už ką medikams dėkojama ne „pakiša“, o nuoširdžiu „Ačiū“  ir įsipareigojimu rūpintis savo sveikata.

Jei turite žinių arba pagrįstų įtarimų apie VšĮ Kartenos PSPC  darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, prašome apie tai pranešti VšĮ Kartenos PSPC vyriausiajai gydytojai raštu,elektroniniu paštu kartenos.pspc@gmail.com, telefonu (8 445) 47491 darbo dienomis nuo 8 iki 16.30val.

Norime atkreipti dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

 
Normantas žeimys
Direktorius
VšĮ  Kartenos PSPC